iPhone 15 Plus może być tańszy niż iPhone 14 Plus

iPhone-14-Pro-Max-vs-iPhone-14-Plus-iPhone-15

Najnowsza potka głosi, że iPhone 15 będzie tańszy, niż iPhone 14. Standardowe modele iPhone 14 od Apple nie sprzedają tak dobrze, jak modele iPhone 14 Pro, co może nieco dziwić, biorąc pod uwagę cenę modeli Pro.

Plotki sugerują, że Apple może wprowadzić podobne funkcje dla całego składu, aby zmniejszyć główne różnice pomiędzy modelami. Może to skutkować włączeniem Dynamic Island do wszystkich telefonów iPhone 15, o czym mówiono już w przeszłości. Dla przypomnienia Apple zastąpiło notcha bardziej funkcjonalną wyspą „Dynamic Island” w iPhonie 14 Pro oraz iPhonie 14 Pro Max, zostawiając notcha w standardowych modelach.

Reklama: Termowizja i noktowizja

Podobno Apple ma rozważyć obniżenie ceny standardowego iPhona, więc istnieje możliwość, że pomiędzy modelami Pro, a standardowymi będzie znaczna różnica cen. Co więcej, Apple ma wprowadzić więcej funkcji, które prowadzi do każdego modelu iPhone 15 lub inne materiały, z jakich będą wykonane. Apple już kiedyś tak zrobiło — w modelach iPhone XR i iPhone XS — ten pierwszy otrzymał wyświetlacz LCD, a drugi wyświetlacz OLED.

Możliwe, że obniżenie cen przyszłorocznego iPhona pozwoli Apple utrzymać stałą sprzedaż wszystkich modeli. Apple może jeszcze wpaść na nie jeden taki pomysł — w końcu do premiery jeszcze daleko.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: