Gurman: Nowy iPad Pro i stacja dokująca Apple

Mark Gurman z Bloomberga informuje, że jeszcze w tym miesiącu na rynek ma trafić 11-calowy oraz 12-calowy iPad Pro z procesorem M2. Nowe modele iPada Pro mają zostać zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu. Gurman uważa, że zapowiedź prawdopodobnie nastąpi w formie komunikatu prasowego na Apple Newsroom.

Gurman wspomina również o nowym akcesorium do iPada, nad którym ma pracować Apple. Mowa o stacji dokującej, która pozwoli nam zamienić naszego iPada w inteligentny wyświetlacz i głośnik. Stacja dokująca od Apple umożliwi nam wykonywanie połączeń przez FaceTime, da nam również możliwość kontrolowania sprzętu smart home. Niestety, Apple nie zapowiedziało oficjalnie stacji dokującej, a głównym źródłem informacji na ten temat pozostaje Gurman, także nie wiadomo, czy produkt faktycznie jest rozwijany.

Reklama: Odzież robocza

Potwierdzoną nowością w nowym iPadzie Pro ma być sam procesor M2, który można znaleźć również w najnowszym MacBooku Air. Jeśli chodzi o nowy system iPadOS 16 — Gurman spodziewa się, że zostanie on wydany w przyszłym tygodniu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: