Apple podnosi ceny subskrypcji Apple Music i Apple TV+

Apple-podnosi-ceny-Apple-Music-i-Apple-TV+

Apple po raz pierwszy podnosi ceny subskrypcji Apple Music i Apple TV+.

Jeszcze w zeszłym tygodniu płaciliśmy za Apple Music 19,99 złotych miesięcznie za subskrypcję plany indywidualnego. Niestety, Apple podniosło ceny. Dzisiaj za tą samą subskrypcję zapłacimy w Polsce 21,99 złotych

W Stanach Zjednoczonych koszt subskrypcji Apple Music wzrośnie z 9,99 USD do 10,99 USD miesięcznie w przypadku planu indywidualnego, podczas gdy plan rodzinny wzrośnie o 2 USD, z 14,99 USD do 16,99 USD miesięcznie.

„Podwyżka Apple Music wynika ze wzrostu kosztów licencji, z kolei artyści i autorzy piosenek będą zarabiać więcej za strumieniowanie swojej muzyki. Wciąż dodajemy również innowacyjne funkcje, które sprawiają, że Apple Music jest najlepszym doświadczeniem w słuchaniu muzyki na świecie” – powiedział przedstawiciel Apple.

Apple-podnosi-ceny-Apple-Music-i-Apple-TV+

Cena pakietu Apple One, który obejmuje usługi Apple Music i Apple TV+, wzrosła o 10 złotych z 24,99 złotych miesięcznie do 39,99 złotych miesięcznie za plan indywidualny. Za najwyższy plan „Dla rodziny” płaciliśmy 39,99 złotych, nowy koszt usługi to 44,99 złotych. Plan zapewnia dostęp do sześciu kont w Apple Music, Apple TV+.

Reklama: Odzież robocza

Apple-podnosi-ceny-Apple-Music-i-Apple-TV+

Koszt Apple TV+ dla nowych i obecnych abonentów wzrośnie do 34,99 złotych miesięcznie, w porównaniu z pierwotnymi 24,99 złotych miesięcznie.

Podwyżki cen wejdą w życie, w następnym cyklu rozliczeniowym.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: