WatchOS 9 jest już dostępny do pobrania! Sprawdź nowe funkcje

WatchOS-9-Apple-co-nowego

Wreszcie! Właściciele obsługiwanych modeli Apple Watch mogą pobrać nową aktualizację systemu WatchOS 9, która została ogłoszona w czerwcu, podczas eventu WWDC.

Aktualizacja wprowadza ulepszenia i nowe funkcje dla użytkowników — przede wszystkim dla tych, którzy używają Apple Watch’a do śledzenia swojej kondycji i zdrowia. Jednak wśród wielu zmian i nowych funkcji niektóre wyróżniają się bardziej niż reszta. Zobacz, które są najbardziej godne Twojej uwagi.

Nowe funkcje WatchOS 9

Aktualizacja WatchOS 9 oferuje kilka nowych tarcz — Zabawa, Metropolitan oraz tarczę Astronomia. Apple ulepszyło również niektóre starsze tarcze, takie jak Portrety, która teraz obsługuje również portrety zwierząt.

Teraz możemy szybko przełączać się pomiędzy różnymi ekranami treningów, za pomocą koronki Digital Crown w aplikacji Trening. To nie wszystko! Dzięki nowej aktualizacji możesz tworzyć spersonalizowane treningi, a strefy tętna pozwolą ci na kontrolowanie intensywności i przebiegu Twojego treningu.

Twój zegarek Apple Watch jest teraz w stanie wykryć określone fazy snu. Dostajemy również odświeżoną aplikacje Kalendarz i możliwość kopiowania ekranu Apple Wajcha z podglądem na naszym iPhonie.

Po szczegółowe informacje odnośnie nowej aktualizacji systemu Watchos 9 zajrzyj tutaj.

Reklama: Odzież robocza

Nie zapomnij sprawdzić, czy Twój Apple Watch obsługuje najnowszą aktualizację! Oczywiście, jeśli zamówiłeś w przedsprzedaży jeden z nowych zegarków Apple, nie musisz się o nic martwić, ponieważ nowe oprogramowanie jest już na nim fabrycznie zainstalowane.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: