Apple testuje przeprojektowane Mapy w Polsce i pięciu innych krajach

apple-mapy-aktualizacja

Apple testuje ogromną aktualizację przeprojektowanego i odnowionego interfejsu aplikacji Mapy dla użytkowników w szczęściu krajach Europy — między innymi w Polsce.

Chociaż dalej nie dorównują Google Maps, Mapy od Apple są coraz bardziej udoskonalane. W październiku ubiegłego roku Apple udostępniło długo wyczekiwany transport publiczny na Mapach Apple w Polsce. Okazuje się, że tym razem Apple przygotowuje się do wprowadzenia ogromnych usprawnień w zakresie szczegółowości map.

Przeprojektowane Mapy Apple są obecnie w fazie testów publicznych w następujących krajach:

  • Austria
  • Chorwacja
  • Republika Czeska
  • Węgry
  • Polska
  • Słowenia

W sieci pojawiły się już pierwsze zrzuty ekranu z nowej wersji aplikacji. Widać na nich więcej szczegółów oraz budynki w trójwymiarze. 

apple-nowe-mapy-aktualizacja

Co więcej, szczegółowość wzrosła do tego stopnia, ze aplikacja Mapy pokażą nam również historyczne nazwiska właścicieli największych farm w w kraju oraz nazwy pól uprawnych.  

apple-nowe-mapy-aktualizacja-zamek_w_czechach

Reklama: Termowizja i noktowizja

Apple twierdzi, że aktualizacja aplikacji Mapy zapewni użytkownikom szybszą i dokładniejszą nawigację, lepszą szczegółowość, lepsze pokrycie dróg i wiele więcej. Przeprojektowane i udoskonalone Mapy Apple zostały wprowadzone w wybranych częściach Stanów Zjednoczonych już w 2018 roku — wraz z wydaniem systemu iOS 12. 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: