Apple opublikowało harmonogram WWDC 2023

WWDC23-WWDC-2023-APPLE

Apple udostępniło harmonogram tegorocznej konferencji WWDC 2023, w tym terminy przemówień i prezentacji oraz więcej informacji na temat tego, czego mogą się spodziewać programiści. 

Bezpłatne dla wszystkich programistów WWDC23 odbędzie się w formacie online od 5 do 9 czerwca, z możliwością osobistego świętowania przez programistów i studentów podczas specjalnego wydarzenia w Apple Park w dniu otwarcia. Tydzień będzie wypełniony wydarzeniami i zajęciami, które pomogą programistom poznać najnowsze technologie oraz narzędzia, które pojawią się wiOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS. Pełen harmonogram znajdziesz tutaj

Na tegorocznej konferencji Apple WWDC 2023 firma ma ogłosić nowy system iOS 17, macOS 14, watchOS 10 oraz długo oczekiwany zestaw słuchawkowy AR/VR, 15-calowego MacBook Air i nie tylko.

Reklama: Termowizja

Jak już wspomnieliśmy, WWDC 2023 odbędzie się online, a wszystkie materiały z konferencji będą dostępne w witrynie Apple Developer oraz w aplikacji o tej samej nazwie, aby każdy mógł je obejrzeć bezpłatnie. Losowo wybrani programiści i niektórzy pracownicy mediów zostali zaproszeni do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu w Apple Park 5 czerwca, aby wspólnie obejrzeć przemówienie i poznać zespół Apple. 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: