iPhone: Nowy iOS 16.3.1 jest już dostępny do pobrania!

ios-16.3.1-apple-iphone

Nowa aktualizacja Apple iOS 16.3.1 dla iPhone jest już dostępna! Użytkownicy iPhone wraz z iPadOS 16.3.1 na iPada mogą już pobrać nową aktualizację. Tym razem nie otrzymujemy nic specjalnego, aktualizacja zawiera głównie ważne poprawki bezpieczeństwa.  Aktualizacja obejmuje również poprawki wydajności iCloud, oraz optymalizację funkcji wykrywania awarii dla modeli iPhone 14 i iPhone 14 Pro. 

Jeśli chcesz zaktualizować swojego iPhona do iOS 16.3.1, wejdź w aplikację „Ustawienia”, kliknij w „Ogólne”, a następnie wejdź w „Uaktualnienia”. Numer kompilacji najnowszej aktualizacji to 20D67. Jest dostępny dla każdego iPhona z systemem iOS 16, czyli iPhona 8 i nowszych.

Nowa aktualizacja dla iPhone — iOS 16.3.1

Od ostatniej aktualizacji minęło trzy tygodnie, skąd ten pośpiech? Apple wcześniej nie wychwyciło błędów. Nowa aktualizacja optymalizuje funkcję wykrywania wypadków, dostępną na wszystkich iPhonach 14. Do tej pory działała ona niezgodnie z założeniami, Przykładowo — jazda na nartach była rozpoznawana jako wypadek samochodowy, a to wiązało się z próbą wezwania służb ratowniczych. Dzięki nowej aktualizacji ten uciążliwy problem ma w końcu zniknąć. 

Nowa aktualizacja iOS 16.3.1 rozwiązuje również problemy z ustawieniami iCloud, które nie działały lub niepoprawnie się wczytywały. To nie koniec, Apple usunęło również lukę bezpieczeństwa, która umożliwiała wykonanie złośliwego kodu przez spreparowane witryny. 

Reklama: Termowizja i noktowizja

Nowe aktualizacje — iPadOS 16.3.1, watchOS 9.3.1 i macOS Ventura 13.2.1 

Wraz z najnowszą aktualizacją na iPhone, Apple udostępniło również uaktualnienia na iPadOS 16.3.1, watchOS 9.3.1 oraz na Macbooki, macOS Ventura 13.2.1. Każda z aktualizacji dla wyżej wymienionych urządzeń poprawia błędy i uaktualnia system zabezpieczeń, dlatego nie zwlekaj z pobraniem aktualizacji. 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: