Apple chce wprowadzić na rynek nowy model iPhone Ultra

apple-iphone-ultra

Według najnowszego raportu Bloomberga, Apple rozważa wprowadzenie na rynek nowego modelu iPhona „Ultra”. iPhone Ultra ma być znacznie droższy od modeli Pro i Pro Max.

Podczas rozmowy z inwestorami, dyrektor generalny Apple — Tim Cook — nie wykluczył możliwości wzrostu cen iPhona. Zamiast tego stwierdził, że klientów wciąż można przekonać, żeby zapłacili więcej pieniędzy, aby otrzymać jeszcze lepszy produkt. 

Cook uważa, że konsumenci są w stanie zapłacić więcej za lepszy produkt, ponieważ iPhone stał się integralną częścią ich życia — używają go do dokonywania płatności, przechowywania danych bankowych, kontrolowania inteligentnych urządzeń domowych i do zarządzania swoim zdrowiem.

apple-iphone-ultra

Reklama: Termowizja i noktowizja

Apple ma za sobą już dwie premiery z modelami Ultra — procesor M1 Ultra oraz Apple Watch Ultra — i jest podobno bardzo otwarty na zaprezentowanie piątego, jeszcze potężniejszego modelu iPhona. Pojawi się on zaraz po standardowym modelu iPhone, Plus, Pro oraz Pro Max. Istnieje szansa, że Apple mógłby wypuścić nowy model Ultra już w 2024 roku.

Na tę chwilę nie wiadomo jakie funkcje musiałby mieć iPhone Ultra. iPhone Ultra prawdopodobnie będzie mieć jeszcze większy wyświetlacz niż Pro Max, lepsze aparaty i szybszy procesor. Jedno jest pewne, najnowszy model iPhone Ultra nie będzie składany. Według plotek składany model prawdopodobnie pojawi się dopiero po 2024 roku.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: