Apple zaprezentowało najnowsze laptopy Macbook Pro

Apple-nowe-Macbook-Pro-2023

Apple zaprezentowało we wtorek nowe modele laptopów MacBook Pro, które można kupić z procesorami M2 Pro lub M2 Max, czyli najpotężniejszymi jak dotąd procesorami Apple dla MacBooków i Mac mini. Laptopy są już dostępne w przedsprzedaży — ich wysyłka rozpocznie się 24 stycznia. 

Macbook Pro 2023 — Co nowego?

Laptopy wyposażono w procesory Apple M2 Pro i M2 Max. Najtańszy Macbook Pro z 14 calowym ekranem posiada procesor M2 Pro, 16 GB pamięci RAM i dysk SSD o pojemności 512 GB. Laptop ma port HDMI, cztery porty Thunderbolt 4, czytnik kart SD, port ładowania MagSafe 3 oraz gniazdo słuchawkowe. 

Jeśli potrzebujesz coś jeszcze bardziej mocnego… Apple zaprezentowało nowego Macbooka Pro z 16 calowym ekranem, procesorem M2 Max, 96 GB RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 8 TB. Co więcej, razem z laptopem dostaniesz licencję na oprogramowanie do montażu filmów Final Cut Pro i licencję na oprogramowanie do obróbki muzyki Logic Pro.

Reklama: Odzież robocza

Ile kosztują nowe modele MacBook Pro?

Standardowy model 14-calowego Macbooka Pro na procesorze M2 Pro z podstawową konfiguracją (16 GB pamięci RAM oraz dysk 512 GB SSD) to koszt 11999 złotych. MacBook Pro z 16-calowym ekranem kosztuje najtaniej 14999 złotych. Ten sam model z najlepszą konfiguracją wyceniono na 38999 złotych. 

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: