Google AR/VR od Apple mogą zadebiutować wiosną tego roku

google-ar/vr-apple

Zgodnie z raportem Marka Gurmana z Bloomberga, Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek gogli AR/VR. Apple ma zaprezentować urządzenie przed czerwcową konferencją WWDC (Worldwide Developers Conference).

Według analityka Apple – Ming-Chi Kuo – prace nad nowymi goglami są opóźnione „z powodu problemów z testowaniem upadków komponentów mechanicznych i dostępnością narzędzi programistycznych”.

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele doniesień na temat potencjalnych możliwości gogli od Apple. Mówi się przede wszystkim o skanowaniu tęczówki w celu logowania i płatności. Niestety Apple dalej ma problem z testowaniem sprzętu i jego oprogramowaniem oraz usługami urządzenia, a to spowalnia inne projekty Apple, mówi Gurman. W rezultacie możemy spodziewać się mniej kluczowego roku dla nowych urządzeń.

Reklama: Termowizja i noktowizja

Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku nowe MacBooki Pro z niewielkimi ulepszeniami wraz z 15-calowym MacBookiem Air i nowym komputerem Mac Pro, który nie będzie już oferowany z opcją układu M2 „Extreme”. 

Zamiast tego Apple planuje wypuścić odmianę Mac Pro z chipem M2 Ultra, który eliminuje pamięć RAM, którą można aktualizować przez użytkownika.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: