Aktualizacja iOS 16 jest już dostępna! Sprawdź najnowsze funkcje

iOS-16-Apple

Nowy system Apple iOS 16 jest już dostępny do pobrania. Aktualizacja wprowadza nowe funkcje oraz poprawki dla Twojego iPhona. Posiadacze iPhone 8 i nowszych już dziś mogą pobrać nowego iOS 16.

Nowa aktualizacja iOS 16 zawiera przeprojektowany zablokowany ekran, nowe możliwości jego dostosowywania i widżety pozwalające szybko przeglądać i sprawdzać informację takie jak czas dostawy jedzenia, wyniki meczu i wiele więcej. Teraz możemy łączyć ekrany blokady z trybem skupienia, a filtry trybu skupienia pozwolą usunąć elementy rozpraszające uwagę w aplikacjach.

Aktualizacja posiada duże uaktualnienia w aplikacji Wiadomości — z iOS 16 będziemy mogli edytować już wysłane wiadomości lub cofnąć ich wysłanie. Nowa funkcja „Wyszukiwanie wizualne” pozwala na „unoszenie” obiektów z tła na zdjęciach i wysyłanie ich w aplikacjach takich jak poczta czy wiadomości.

Reklama: Odzież robocza

To nie wszystko! Nowy system zawiera uaktualnienia aplikacji Poczta, Mapy, Portfel i innych. Szczegółowe informacje dotyczące poprawek i mniejszych nowości znajdziesz tutaj.

Wraz z nową aktualizacją, dostaliśmy również tapetę znaną z pierwszego iPhona, który został zaprezentowany 15 lat temu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: