Apple: Wydarzenie „Far Out” już 7 września! Co na nim zobaczymy?

Apple-wydarzenie-far-out-co-na-nim-zobaczymy

Apple zaplanował premierę swojego jesiennego wydarzenia „Far Out” na środę 7 września o godzinie 19:00. Transmisja odbędzie się na oficjalnej stronie Apple. Na wydarzeniu zostaną zaprezentowane nowe modele iPhone 14 oraz nowe modele Apple Watch.

Apple skupi się przede wszystkim na prezentacji iPhona 14, iPhona Max, iPhona Pro oraz iPhona Pro Max. W tym roku nie zobaczymy nowego modelu iPhona „mini” o przekątnej 5,4 cala, tym razem Apple skupia się na nieco większych urządzeniach. W nowych modelach nie będzie notcha, którego posiadały modele z poprzednich lat, zamiast tego smartfony będą posiadać małe wycięcie na aparat. Co więcej, nowe modele iPhone 14 w wersji Pro dostaną nowy chip A16 oraz 48-megapikselowy aparat. 

Wraz z prezentacją iPhone 14, zobaczymy również nowe zegarki Apple Watch. Nowy Apple Watch Series 8 ma posiadać dłuższą żywotność baterii, wykrywanie temperatury oraz wiele innych nowych funkcji. Apple zaprezentuje również „Apple Watch Pro”, który będzie posiadać nowy wygląd, większy rozmiar i o wiele trwalszą konstrukcję, niż jego poprzednicy. Wersja Pro jest skierowana dla sportowców i dla tych, którzy narażają swoje zegarki na większe zużycie, niż standardowy użytkownik.

Apple może zaprezentować także inne urządzenia. Po wielu miesiącach plotek i przecieków, możemy spodziewać się nowych AirPods Pro drugiej generacji, czy nowego iPada dziesiątej generacji.  

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: