Premiera iPhone 14 Pro Max i iPhone 14 Max opóźniona?

iPhone-14-opóźnienie

Co najmniej jeden z modeli iPhone 14 może być niedostępny w dniu premiery z powodu ograniczeń COVID, które wpływają na harmonogram produkcji i dostawy części.

Znany analityk Ross Young poinformował na Twitterze, że w dniu premiery nowych modeli iPhone 14 może zabraknąć iPhone 14 Max. Dostawy części do iPhone 14 Max oraz iPhone 14 Pro Max mają być opóźnione o miesiąc.

Dostawy części dla większych modeli rozpoczęły się w lipcu, natomiast w przypadku mniejszych modeli dostawa była o miesiąc szybciej — w czerwcu. Dyrektor generalny Display Supply Chain Consultants (DSCC) poinformował, że w tej chwili nie przewiduje dalszych opóźnień.

Apple miało poprosić dostawców, aby spróbowali nadrobić stracony czas, ponieważ opóźnienia mogą wpłynąć na harmonogram produkcji nowych telefonów. Ograniczenia produkcji i blokady mogą kosztować Apple 8 miliardów dolarów — w tym kwartale.

Opóźnienie oznacza, że ​​zakup modeli iPhone 14 Max i iPhone 14 Pro Max może być niemożliwy po kilku dniach po ich premierze.

Apple planuje wypuścić w tym roku cztery nowe modele iPhona z serii iPhone 14. W tym roku Apple porzuci iPhona Mini, który został wprowadzony z serią iPhone 12 i wprowadzi iPhona 14 Max, który będzie miał te same wymiary, co iPhone 14 Pro Max.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: