Nowe modele z serii iPhone 14 będą o 100 dolarów droższe niż poprzednie modele

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat nowych modeli iPhone 14 i sporych podwyżkach cen. Z nowych raportów wynika, że cena każdego nowego modelu iPhone 14 wzrośnie o 100 dolarów, w porównaniu z poprzednią serią iPhone 13.

iPhone 14 może kosztować nawet o 100 USD więcej niż iPhone 13 w dzień swojej premiery. Tak twierdzą analitycy w nowym artykule The Sun.

Podwyżka cen iPhona 14 Pro to szeroko rozpowszechniona plotka, która nabrała rozpędu w ostatnich tygodniach. iPhone 14 Pro to koszt od 1099 USD, podczas gdy iPhone 14 Pro Max zadebiutowałby za 1199 USD. Dla porównania — iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max to koszt 999 USD i 1099 USD.

Jednym z powodów podwyżki cen jest to, że modele iPhona 14 uzyskają znaczące ulepszenia w stosunku do obecnych modeli. iPhone 14 Pro i 14 Pro Max mogą być jedynymi nowymi iPhonami tej jesieni, które będą działać na procesorze A16 Bionic. Niestety zgodnie z raportem, iPhone 14 i iPhone 14 Max nie ominie podwyżka. Powodem mają być rosnące koszty komponentów oraz… rosnąca inflacja.

Raport sugeruje, że wyższe ceny nowych modeli iPhona nie są nieuniknione. Co więcej, możliwe, że jesienią pożegnamy się z modelem mini, a to znaczy, że iPhone 14 zostanie podstawowym modelem nowej serii.

Radzimy poczekać na więcej informacji na temat wzrostu cen iPhona 14, zanim uwierzysz w pogłoski o ogólnej podwyżce cen. Nowe modele mają zadebiutować na początku września — premiera coraz bliżej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: