Okulary AR od Apple prawdopodobnie pojawią się pod koniec 2024 roku

W sieci pojawia się coraz więcej spekulacji o tym, kiedy Apple ogłosi okulary AR wraz z goglami rozszerzonej rzeczywistości. Gogle mają łączyć technologie AR i VR w jednym urządzeniu. W tym samym czasie firma pracuje również nad nowymi okularami AR. Okulary od Apple mają łączyć świat cyfrowy z tym prawdziwym. Do obsługi okularów posłużą nam gesty — możliwe, że okulary zastąpią iPhona.

Według analityka Jeffa Pu, okulary AR od Apple mają zostać ogłoszone dopiero pod koniec 2024 roku. Pu wspomina, że ​​Luxshare pozostanie jednym z głównych dostawców Apple dla urządzeń, które pojawią się na przełomie 2022 i 2024 roku. Wśród wszystkich urządzeń analityk wyróżnia takie produkty jak Apple Watch Series 8, iPhone 14 oraz gogle AR/VR. Co więcej, Pu wierzy, że Apple planuje wprowadzić nowe okulary AR w drugiej połowie 2024 roku.

W tym momencie szczegóły dotyczące okularów AR Apple są nieznane. Do tej pory wiemy, że w przeciwieństwie do gogli AR/VR firmy Apple, nowe okulary AR będą w dużym stopniu zależne od iPhona ze względu na pewne ograniczenia. W sieci krążą spekulacje, że „okulary” od Apple będą zachowywać się bardziej jak drugi wyświetlacz dla iPhona, podobnie jak Apple Watch pierwszej generacji.

Większość plotek nadal koncentruje się na goglach AR/VR pierwszej generacji, jednak Pu wspomniał w swoim raporcie, że Apple planuje wprowadzenie drugiej generacji zestawu słuchawkowego pod koniec 2024 roku wraz z nowymi okularami AR od Apple.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: