WWDC 2022: Co zaprezentuje Apple?

Konferencja WWDC 2022 już za dwa tygodnie!

Apple potwierdziło, że tegoroczna konferencja WWDC 2022 (Worldwide Developers Conference) odbędzie się w dniach 6-10 czerwca. Tak więc od nadchodzącego wydarzenia Apple dzielą nas zaledwie dwa tygodnie. 

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń Apple, WWDC 2022 będzie odbywać się tylko online. Wraz z ogłoszeniem, zaczęły się spekulacje na temat nowych produktów i funkcji, które Apple zaprezentuje w tym roku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o tym, czego możemy się spodziewać na WWDC 2022.

W marcu odbyło się wydarzenie Apple, podczas którego gigant z Cupertino zaprezentował nową wersję iPhona SE 2022, nowego iPada Air, iPhona 13 w nowym kolorze, nowego monitora Studio Display oraz komputera Mac Studio z M1 Ultra. Krążyły również pogłoski o ogłoszeniu Maca Pro — ale tak się nie stało.

Tym razem Apple ma zaprezentować nowy system operacyjny iOS 16. Nie oczekuje się, że firma będzie wygłaszać poważne ogłoszenia w zakresie sprzętu, biorąc pod uwagę, że kilka produktów zostało ogłoszone ponad 2 miesiące temu.

Apple WWDC 2022: iOS 16

Najnowsza wersja oprogramowania iOS ma przynieść kilka poważnych aktualizacji. W sieci krążą pogłoski, że Apple planuje uaktualnić swoją aplikację Health, a nawet wprowadzić pewne ulepszenia w zakresie obsługi powiadomień.

Apple ma pracować nad nowymi usługami, które zostaną zintegrowane z iOS. Co więcej, Apple pracuje nad programem subskrypcji sprzętu, aby umożliwić użytkownikom iOS wypożyczanie sprzętu z tym samym identyfikatorem Apple ID i kontem App Store, którego używają do kupowania aplikacji i subskrypcji. Informowaliśmy o tym w kwietniu

Apple WWDC 2022: MacBook Air

MacBook Air (2022) miał zostać zaprezentowany w marcu, ale tak się nie stało. Możliwe, że Apple zaprezentuje nowy model MacBooka podczas nadchodzącego wydarzenia WWDC 2022. Podobno nowy MacBook Air ma posiadać Apple M2. Co więcej, MacBook ma pojawić się w różnych wariantach kolorystycznych (dosłownie — cała tęcza). Moemy spodziewać się premiery nowego urządzenia Mac Pro, o którym była mowa na imprezie Apple w marcu 2022 roku. 

WWDC22: Gdzie obejrzeć konferencję na żywo?

Ostatnie dwie konferencje WWDC odbywały się wyłącznie online. Apple będzie transmitować na żywo dla wszystkich na swojej stronie internetowej oraz na YouTubie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: