Jak będzie wyglądać seria Apple iPhone 14?

Jak będzie wyglądać seria Apple iPhone 14?

Zgodnie z najnowszymi przeciekami, nowa seria smartfonów iPhone 14 firmy Apple ma mieć cztery urządzenia w dwóch różnych rozmiarach. Smartfony mają być wyposażone w większy wyświetlacz i gładką powierzchnię tylnego aparatu. Oto, czego możemy się spodziewać po premierze we wrześniu.

/91mobiles
/mysmartprice

iPhone 14 2022: Cztery nowe iPhony, bez wariantu Mini

Seria obejmie iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Według analityka Apple Kuo Ming-chi, wersje Pro obu modeli zostaną uaktualnione do nowego procesora A16, podczas gdy iPhone 14 i iPhone 14 Max zachowają chip A15 obecny w telefonach z serii iPhone 13, które zostały wprowadzone na rynek we wrześniu zeszłego roku. Wszystkie nowe modele będą miały 6 GB pamięci RAM, powiedział Kuo.

W sieci pojawiły się też plotka, która sugeruje, że Apple zaprzestanie produkcji swojego modelu Mini.

iPhone 14 2022: Czy technologia satelitarna w końcu trafi na iPhona?

Nowa seria iPhona 14 może być wyposażona w technologię satelitarną, która wcześniej miała być wbudowana w serię iPhonów 13. Ta funkcja pozwoli użytkownikom komunikować się w sytuacjach awaryjnych na obszarach bez zasięgu 4G lub 5G.

iPhone 14 2022: Brak notcha?

Pierwsze doniesienia o braku notcha w iPhonie 14 pojawiły się już kilka miesięcy temu. Notch zniknie, a na jego miejscu będzie niewielki otwór w wyświetlaczu, za którym będzie znajdował się obiektyw przedniej kamery. Notch został wprowadzony w 2017 roku wraz z iPhonem X. Przetrwał on aż do serii iPhone 13, kiedy rozmiar notcha został zmniejszony o 20 procent.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: