Podsumowanie Apple „Peek Performance” – iPhone SE, iPad Air, Studio Display, Mac Studio

Pierwsza konferencja Apple w 2022 roku już za nami! Nie miałeś czasu oglądać jej na żywo? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wszystkich nowościach z konferencji.

Najciekawsze rzeczy, które Apple zaprezentowało na konferencji „Peek Performance”:

iPhone SE 3

Zgodnie z przewidywaniami, Apple zaprezentowało trzecią generację najbardziej przystępnego cenowo iPhona. Nowy iPhone SE ma ten sam procesor co iPhone 13 – A15 Bionic. Oprócz świetnego procesora, nowy iPhone posiada również obsługę 5G i lepszą żywotność baterii. Jeśli tęsknisz za przyciskiem Home z czytnikiem linii papilarnych lub po prostu szukasz dobrego telefonu w niskiej cenie — iPhone SE jest dla ciebie.

iPhone SE 3 2022

iPad Air 5 generacji

Najnowszy iPad Air został zaktualizowany o chip M1, a to czyni go rywalem dla iPada Pro, który również posiada procesor M1, ale kosztuje prawie dwa razy więcej. Oprócz wydajnego procesora iPad Air 5 ma ultraszerokokątny aparat 12 MP, kompatybilność z 5G oraz ulepszony port USB-C.

iPad Air 5 generacji

Mac Studio

Mac Studio wygląda jak Mac Mini. Wygląd pozostaje taki sam, jednak wymiary już nie — Mac Studio nie jest „mini”. Dzięki M1 Ultra, Mac Studio ma być 2,5 razy szybszy niż Mac Pro z 16-rdzeniowym procesorem Xeon. Mac Studio jest stworzony dla profesjonalistów.

Mac Studio

Studio Display — doskonałe uzupełnienie Mac Studio

Najnowszy monitor o nazwie „Studio Display” ma 27-calowy ekran w rozdzielczości 5K, 600 nitów jasności i ponad miliard kolorów. Monitor ma własny chip A13, co oznacza, że ​​oferuje zaawansowaną jakość obrazu oraz dźwięku i obsługuje funkcję Center Stage, nawet gdy nie jest używany z komputerem Mac Studio. Studio Display ma trzy porty USB-C, port Thunderbolt i może łączyć się z dowolnym komputerem Mac.

Studio Display

Czy coś jeszcze? Ah tak, iPhone 13 w odcieniach zieleni

Tim Cook zaprezentował nowe kolory dla iPhona 13 i iPhona 13 Pro. Cook opisał odcień zieleni dla iPhona 13 jako „odważny”, a odcień alpejskiej zieleni iPhona 13 Pro jako „wyrafinowany”…

iPhone 13 w odcieniach zieleni

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: