Konferencja Apple „Peek performance” — już 8 marca!

Najnowsza konferencja Apple „Peek performance” będzie transmitowana na całym świecie już 8 marca.

Szczegóły wydarzenia Apple „Peek Performance”

Apple oficjalnie zapowiedziało swoje wiosenne wydarzenie na 8 marca o godzinę 19:00 czasu polskiego. Po raz kolejny wydarzenie będzie miało charakter wirtualny i będzie transmitowane z Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Wydarzenie nosi nazwę „Peek Performance”.

Możesz oglądać transmisję na żywo na oficjalnej stronie Apple, na ich kanale YouTube i w aplikacji Apple TV.

Apple Event 2022: Co zostanie zaprezentowane na marcowej konferencji?

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się wiele plotek, które sugerują wprowadzenie na rynek nowego iPhona SE. Początkowo nowy iPhone SE 2022 miał mieć wyświetlacz jak w nowszych modelach iPhonów takich jak iPhone 11, iPhone 12 oraz iPhone 13. Jednak to się zmieniło, z najnowszych plotek wynika, że urządzenie ma mieć ten sam wygląd jak iPhone SE drugiej generacji, który wyglądem przypomina iPhona 8. Dodatkowo iPhone SE 2022 ma mieć 5G wraz z ulepszonym aparatem.

Na tym nie koniec. Apple ma wypuścić nowego iPada Air, który będzie wyglądać jak model iPada z 2020 roku. Nowy iPad Air ma mieć lepszy aparat oraz ulepszony chipset.

Zobaczymy co z tego jest prawdą dopiero 8 marca, na tę chwilę po sieci krąży ogromna ilość niepotwierdzonych informacji.

Apple Event 2022: Data wydania iOS 15.4

Firma Apple wydała w tym tygodniu piątą wersję beta systemu iOS 15.4. Aktualizacja powinna pojawić się w połowie marca. Bardzo prawdopodobne, że nowy system zostanie wydany w czasie wiosennego wydarzenia. iOS 15.4 zawiera nowe funkcje, takie jak obsługa Face ID z maską, niebinarny głos dla Siri, nowe emotikony i nie tylko.

Pobierz nowe tapety z nadchodzącej konferencji!

Czego nie zobaczymy na nadchodzącym wydarzeniu Apple?

Na marcowej konferencji na pewno nie zobaczymy Apple Watch Series 8 lub iPhona 14. Apple pracuje teraz nad wieloma produktami, więc na najlepsze musimy poczekać do jesieni.

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

ODKRYWAJ: